Anna Laakkonen

Kiinteistösihteeri

anna@innoisannointi.fi | 09 5259 980

Relika Bavlov

Kiinteistösihteeri 

relika@innoisannointi.fi | 09 6159 3660 tai 09 5259 980

Johanna Hall

Kiinteistösihteeri 

johanna@innoisannointi.fi | 09 5259 980

Niko Mustapää

Apulaisisännöitsijä 

niko@innoisannointi.fi | 09 5259 980

Marjut Laine

Apulaisisännöitsijä 

marjut@innoisannointi.fi

Sari Lintula

Pääkirjanpitäjä 

sari.lintula@innoisannointi.fi

Anne Laakkonen

Kirjanpitäjä 

anne@innoisannointi.fi | 050 409 9239

Annu Davudi

Kirjanpitäjä | Maksuliikenne

annu@innoisannointi.fi | 050 359 8954

Kari Luostarinen

Isännöitsijä 

kari@innoisannointi.fi | 050 562 3732

Jarno Aalto

Isännöitsijä

jarno@innoisannointi.fi | 0400 259 383

Ilkka Prusi

Isännöitsijä | IAT

ilkka@innoisannointi.fi | 040 527 2926

Tiina Pesonen

Isännöitsijä
RAPE | VuT | ITS

tiina@innoisannointi.fi | 050 5677 618

Tiina on yli 10 vuoden kokemuksen omaava isännöinnin rautainen ammattilainen. Tiinalla on laaja kokemus asunto-osake- sekä vuokra- ja asumisoikeusyhtiöistä mukaan lukien taloyhtiöiden hallinnosta, taloudesta sekä erilaisista peruskorjaushankkeista.

Tiinan erityisvahvuus on asiantunteva asiakaspalvelu; Tiina on menestyksekkäästi vastannut haastavienkin talo- ja kiinteistöyhtiöiden kiinteistöjohtamisesta.

Susanna Petjoi

Isännöitsijä | IAT 

susanna@innoisannointi.fi | 050 4322 962

Ullamaria Hall

Johtava isännöitsijä | AIT  

ulla@innoisannointi.fi | 050 501 2169

Heidi Kjellman

Toimitusjohtaja
AIT | IAT | YJET*

heidi@innoisannointi.fi | 045 888 5554

Heidillä on lähes 15 vuoden kokemus kiinteistöjohtamisen monipuolisista asiantuntijatehtävistä kattaen kaikki asumis- ja omistusmuodot. Lisäksi hänellä on laaja kokemus liikekiinteistöjen ja kiinteistörahastojen manageerauksesta.

Heidin erityisosaamista on asunto-osake- ja kiinteistöyhtiöiden hallinnon ja talouden aktiivinen ja tavoitteellinen kehittäminen. Lisäksi Heidillä on kokemusta ja näyttöjä toiminnassaan hallinnollisesti tai taloudellisesti kriisiytyneiden yhtiöiden tilanteen selvittämisestä ja kuntoon laittamisesta.

Isännöintipalveluiden kilpailutuksiin ja tarjouspyyntöihin liittyvissä asioissa voitte olla yhteydessä Heidiin.

Anna Lindholm

Hallintojohtaja  

anna.lindholm@innoisannointi.fi | 050 482 1418

Voisitko sinä olla tässä?

Työhakemuksen voit lähettää osoitteeseen ulla@innoisannointi.fi

* Suoritettavana oleva tutkinto